• Не жертвуйте власною справою заради волонтерства. Розуміємо, що усі прагнуть допомагати, але якщо зараз у вас є бізнес і він здатний функціонувати у цих умовах, не зупиняйте його. Це і є ваш головний рубіж оборони України. А якщо прагнете волонтерити, робіть це у вільний від справ час.
  • Відкиньте думки про те, що ви наживаєтесь на війні. Навпаки – зараз малий та середній бізнес є головним хребтом економіки. І своєю справою ви робите його міцнішим. Уся Україна пишається підприємцями, які намагаються працювати навіть у цей час. Ви сміливі, сильні, і за вами майбутнє економіки.
  • Долайте у собі почуття провини за те, що ви у безпеці і замість того, щоб воювати або займатись волонтерством, продовжуєте власну справу. Психологи називають це «синдромом вцілілого». З ним зараз живуть мільйони українців. Думки про те, що ви у теплій квартирі, а хтось на передовій, у підвалі або зовсім без домівки, не дають спокою. Проте не може уся країна піти на фронт. Якщо навіть ми разом візьмемо зброю і підемо воювати, то через 2 доби здамося ворогу через голод. Тому мають бути і ті, хто дбає про тил. І зараз це ви –представники бізнесу. Забезпечуйте рух коштів завдяки своїй справі – і це буде ваш власний та важливий внесок у перемогу.
  • Окремо звертаємось до IT-бізнесу. Ви – канал, через який в Україну надходить валюта. Ви – один зі вцілілих секторів нашої економіки. Тому ваша справа – ваша головна зброя, яка надважлива для усіх нас. Пам’ятайте про це, коли знову відчуєте провину, що ви вдома чи навіть за кордоном, а хтось в окопі. Просто зараз ви теж обороняєте рубежі України. І ми не маємо права здавати ці рубежі, адже Україна понад усе.
  • Діліться цією інформацією з іншими підприємцями – з тими, хто також відчуває провину за свою безпеку. Не падайте духом, адже головна мета ворога – зламати нас. А ми, українці, незламні.

Разом переможемо! Усе буде Україна💛💙